ÖVRIGT / Diverse / Ramar 1673025
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
7211 Miniatyrer
ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:17
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
7211 Miniatyrer
ett par, akvareller, silverramar, 1939, yttermått ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:17



